štvrtok 16. januára 2014

New-IN in my closet!

Začali výpredaje. Šialenstvo tretieho rozmeru. Španieli by povedali "una locura". Včera som trošku obiehala obchody a všimla som si, že to nie je až také hrozné ako to bolo pri letných výpredajoch v júli a auguste. Myslím, že to môže byť koncentráciou turistov v Málage, aj keď tí sú tu tuším celoročne.
 Niektoré z nasledujúcich noviniek sú ešte vianočné darčeky, ktoré som dostala 6. januára. (Prečo 6. januára? To sa dozviete v tomto článku o vianočných zvykoch v Španielsku
____________________________________________________________________________
Sale has started. Craziness of the third dimension. Spaniards would say "una locura".  I was shopping yesterday and I noticed that winter sale isn´t that bad like the summer sale. I think that it could be because of concentration of tourists in Málaga, although I guess they are here a whole year. 
Some of my new-in´s are my Christmas presents, which I got on the 6th of January. 
(Why 6th of January? Read this article about christmas traditions in Spain )


 Spoločenské šaty Mango - prvýkrát som ich videla na Gibraltari. V tom momente som sa do nich zamilovala akurát cena bola privysoká a tak čakala až do výpredajov. A tadá teraz sú moje za polovicu pôvodnej ceny. Sú úžasné, robia krásnu postavu a tá farba.. awwww. Budem ich musieť skrátiť lebo v Mangu nešijú pre 163cm ľudí, čo je divné keďže Mango je španielska značka a španielky sú maličké ako ja.
 Kozmetika Sephora + odličovač KikoSephora bol vianočný darček. Set tvorí čokoládové telové mlieko, čokoládový sprchový gél a kokosové tekuté mydlo. Najmä sprchový gél je skôr na jedenie ako na sprchovanie (čo neodporúčam lebo predsalen je to sprcháč). Odličovač je zázračná vecička, s ktorou sa odmaľujem bez vatových tampónov. Postup je taký, že tvár sa navlhčí vodou, na ruku vytlačím guličku peny (priesvitná voda sa zmení na penu) a vyčistím si tvár rukami a penou, opláchnem vodou a je to! 
 Pyžamo Primark - nakukla som včera do Prímarku a nemohla som odísť bez tejto srdiečkovej krásy a navyše má na sebe aj obrázky strašne chutných myšiek s cylindrom :)
__________________________________________________________________________
 Evening dress Mango - I have seen them for the first time in Gibraltar.I fell in love with them but price was too high so I decided to wait until sale starts. And here we are, they are mine and for the half of the price. They are amazing, they fit perfectly and that color... awwww. Just I need to shorten them a bit cause in Mango they really don´t make clothes for 163cm people, which I don´t understand because Mango is Spanish brand and Spanish women are generally small. 
 Cosmetic Sephora + make-up remover Kiko - Sephora was Christmas present. Set consist of chocolate body lotion, chocolate shower gel and coco liquid soap. Scents of them are incredible and mainly shower gel is in my opinion rather for eating than for showering (which I don´t recommend cause after all it is shower gel). Make-up remover is little miracle. With this I remove my make-up without cotton swabs. Firstly, I moisten my face with water, to my hand I squeeze foam (transparent water changes to a foam) and just clean my face with hands and foam, I flush face with water and that´s it!
 Pajama Primark - yesterday I peeped to Primark and I couldn´t leave without this cute t-shirt. In addition it has pictures of perfect cute mice with top hat.:)


 Kabelka Guess - vianočný darček. Je pravda, že clutch kabelky veľmi nenosím ale už dlhšie sa pohrávam s myšlienkou ako ich zakomponovať do mojich outfitov aj keď väčšinou mám v kabelke milión vecí.
 Rukavičky s mašličkou - vianočný darček (bez rukavíc či ponožiek to nie sú Vianoce). Mašlička je neuveriteľne rozkošná. Počkajú si na Slovensko lebo tu nie je podľa mňa počasie na rukavičky.
 Kotníkové čižmičky - vianočný darček. Tento darček som dostala skôr a to na Silvestra. Bolo to nečakané prekvapenie od priateľa lebo som si v ten deň chcela kúpiť čižmičky na novoročnú párty a on mi ich doniesol keď som už bola smutná, že si nemám čo obuť.
 Bandage šaty Primark - šatičiek nikdy nie je dosť.
 Pletený svetrík Zara - úplne bežný svetrík, za úplne super cenu. 
 Plátenky Primark - na týchto plátenkach z Primarku som závislá. Mám ich už v bielej, sivej a teraz aj v čiernej. Neviem sa ich nabažiť lebo sa v nich výborne chodí a dajú sa kombinovať s hocičím. A stoja 3€ :D
 Pančušky H&M - nielenže sú srdiečkové ale ešte aj boli za 1€. No nekúp to.  

Máte nejaké nové úlovky?
_____________________________________________________________________________
 Clutch Guess - Christmas present. It´s true that I don´t use clutches so much but I was thinking for a long time how to involve them to my outfits, although most of the time I have in my bag like a million things.
 Gloves with bow - Christmas present (without gloves or socks Christmas are not Christmas). The bow is unbelievably cute. They will wait for their moment cause here it is not sufficient cold for gloves. 
 Ankle boots - Christmas present. This present I´ve got on the 31th Decembre. They were given to me as an unexpected surprise from my boyfriend cause I wanted to buy some boots for New year´s party and my boyfriend came with them just at the moment when I was desperate about the shoes.
 Bandage dress Primark - you know it, it´s like never is enough with dresses.
 Knitted cardigan Zara - simple cardigan for a perfect price.
 Sandshoes Primark - I´m addicted. I have one white, one grey and now one black. I can´t get enough cause it´s so comfortable and they can be worn with almost every clothes. And they cost  3€.  :D
 Stockings H&M - not only they are hearted but also cost only 1€. 

Do you have any new catches? 
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára