utorok 4. februára 2014

How to relax during an exam period? Shopping is an answer.

Testy tipu Verdadero/Falso (Pravda/Lož) sa zdajú byť ľahké ale zdanie klame keď vidíte otázku, rozumiete jej ale ani za nič si neviete spomenúť ako to tam len bolo napísane. A keď máte fotografickú pamäť je to ešte viac na nič, lebo si pamätáte kde to v texte bolo, ako sa začínala veta, ako končila ale čo v nej bolo to už je iná kapitola. Nehovoriac o tom, že jeden z testov bol postavený zaujímavo keďže vyučujúca zrejme v zhone kde tu pohodila člen alebo slovo ktoré tam byť nemalo a podobne... No cirkus. Ešte zajtra mám jednu skúšku tak držte palce. A potom juchúúúú! 
Na odreagovanie od skúšok som trošičku nakupovala a trošičku som sa venovala hocičomu čo prišlo. Poznáte to, všetko je zaujímavejšie ako čítať skriptá. Takže som si kúpila legíny s motívom zebry. Nie som zástanca legín. Legíny sú podľa návrhárov s štylistov vlastne ako pančuchy, a preto sa nemajú nosiť len s krátkym tričkom. Je to pohodlné ale len v pančuchách a tričku tiež nevyjde človek na ulicu, nie?
Vlastním dvojo legín, ktoré nosím von. Sú zo Stradivariusu a sú vzorované. Tie prvé môžete vidieť tu. Druhé uvidíte nižšie.

Skombinovala som ich s hrubým svetrom, bundou a šálom (všetko v jednoduchých farbách, keďže legíny sú  nápadné). Môjmu priateľovi sa tie legíny nepáčia ale podľa mňa majú niečo do seba. Čo vravíte vy?
A mimochodom pred školou nám to kvitne. Samé malé žlté kvietky na začiatku februára. :)
___________________________________________________________________________________
That kind of tests with answers Verdadero/Falso (True/False) seems to be easy but they are truly not. That moment when you see question and you understand, but you can´t remember how it was explained in study materials. And if you have photographic memory you know exactly where was the information in the text, how the sentence starts, how finishes but what was there written is one mystery. And I don´t mention the thing that one of my tests was written really interesting because my teacher, probably in the rush, here and there left one or more terms which didn´t make sense...Tomorrow I have one more exam so wish me luck! 
And after that Yuhuuuuu!
I was shopping a bit. You know that everything is more interesting than read materials for exams.
So I bought one leggings with a pattern of zebra. I´m not big fan of leggings. According designers and stylists they are like stockings so they shouldn´t be worn with short t-shirt. It is probably comfortable but nobody would go out only wearing stockings and t-shirt, right? I own two leggings, both are from Stradivarius and they are both with patterns. The first one you can see here. The second one you will see beneath article. I wore them with simple big cardigan, denim jacket and big scarf (all in simple colors, since leggings are quite visible). My boyfriend doesn´t like these ones but according to me they have something interesting. So what do you think about this combination? 
Anyway small yellow flowers are blooming around our faculty. :) In February .. awwwww.
 leggings- Stradivarius, cardigan- Sfera, jacket- Stradivarus, t-shirt- H&M, scarf- Primark
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára