streda 26. marca 2014

Churros and skirt!

Po dlhšej dobe som sa rozhodla vytiahnuť sukňu. Ja osobne mám sukne ako súčasť oblečenia veľmi rada ale keď chodím do školy a chcem sa cítiť čo najpohodlnejšie nevyhnem sa väčšinou rifliam a nejakým pohodlným topánkam. Túto sukňu som si zamilovala kvôli jej smaragdovej farbe a zaujímavému strihu.

 Pridávam jednu zábavnú fotku. Prechádzala som okolo jednej kaviarničky v centre Málagy a nedalo mi neodfotiť si lákavú ponuku raňajok. :D
______________________________________________________________________________
I have decided to take out the skirt after some time. Personally, I love skirts like a part of a garment but when I go to school I want to feel as comfortable as it is possible so I usually finish with some jeans and with comfortable shoes. With this skirt I fell in love because of perfectly emerald color and interesting shape.

I add one funny photo. I walked through the centre of Málaga and I saw one coffee place. I really had to make this photo with that tempting breakfast offer. :D


tshirt - random, skirt - H&M, jacket - Stradivarious, belt - Primark


Sľúbená fotka - churros sú chuťovo podobné naším šiškám, môžu byť rôznych tvarov aj plnené či máčané v čokoláde. Väčšinou ich jedávajú na raňajky s pohárom horúcej čokolády. Je to riadna mňamka ale aj riadne kalorická.
Všimnite si "Especial Brefat" čím mysleli samozrejme "Breakfast". Španieli nemajú veľmi zmysel pre angličtinu a používajú zriedka anglické výrazy ale ak ich použijú stojí to za to. Výslovnosť takýchto výrazov či písanie je jasne ovplyvnené výslovnosťou španielčiny.
_____________________________________________
Promised photo- churros are very similar to donuts, they have a lot of different forms, it could be filled or dipped in chocolate. Usually are eaten for breakfast with a cup of hot chocolate. It is really yummy but really caloric too. 
Note "Especial Brefat". Of course they meant "Breakfast". Spaniards don´t have sense for English and they rarely use English expressions but when they use them it is definitely worth of it. Pronunciation of these expressions is clearly influenced with Spanish pronunciation. Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára