sobota 15. marca 2014

March on the terrace

Dnes som strávila celý deň opaľovaním sa na terase s kopou časopisov, na ktoré som predtým nemala čas. Nemôžem stále uveriť tomu, že sa dá bez problémov opaľovať v polovičke marca. Je to tak trošku zvláštne ale dá sa na to zvyknúť veľmi rýchlo. Vonku to nie je to neznesiteľné teplo aké býva v lete ale akurát na to aby sa dal chytiť aj nejaký ten bronz. Veď predsa pokožka je hneď krajšia taká pekná hnedá ako biela ešte zo zimy. Na druhej strane nemám veľmi rada biele pásiky na tele, ktoré potom vykúkajú a robia nepekný estetický dojem ale s tým sa asi nedá nič robiť.
Avšak tak či tak sa už neviem dočkať obdobia krátkych sukieň a šortiek. A aby som to tak trošku privolala (aspoň psychicky teda) rozhodla som sa postnúť fotku outfitu z minulého leta. Je urobená v prístave v Málage a pripomína mi teplo a vôňu leta. Vôňa leta v Málage znamená vôňu pečených rýb a grilovačiek na terasách a je to pre mňa jedna z tých najlepších vôní na svete. 
A aby som veľmi nekecala tak končím a plánujem už množstvo ďalších článkov a fotiek.
Pekný sobotný večer :)
________________________________________________________________________________
I spent all day sunbathing on the terrace with a heap of magazines. I still cannot believe that I can without problems sunbathing in the middle of the March. It´s quite strange but on the other hand it is possible to get use of it. It is not that unbearable hotness as in the summer but it is just perfect for grab some bronze. After all, skin is nicer when is brown than white from the winter. Although, I don´t like white stripes on the body, which peeks from t-shirts and make ugly esthetic effect but it´s impossible to do something with it.
Though, I can´t wait the period of skirts and shorts. I have decided to publish one outfit photo from last summer. It is made in port in Málaga and this photo reminds me summer and smell of the summer. Smell of the summer in Málaga means smell of fishes and grill-parties on the terraces and it is one of the best aromas in the world. 
And not to babble too much I finish for today but I plan a lot of others articles and photos.
Have a nice Saturday evening :)


top - H&M, shorts - H&M, flats - H&M, belt - New Yorker, bag - Stradivarius, watches - Fossil, glasses - Toms

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára