sobota 29. marca 2014

Rainy weeks

Pomaly ale isto sa blíži obdobie Veľkej noci (Semana Santa). V preklade to znamená minimálne týždeň upršaných dní. Čiže plátenky môžem nechať doma ak nechcem mať more v topánkach.
Na druhej strane dúfam, že keď bude taký týždeň aspoň sa dostanem k všetkým povinnostiam, k čítaniu a snáď aj k nejakému učeniu. Konečne sa mi však podarilo obliecť moje nové biele rifle. Skombinovala som ich len s mojimi obľúbenými plátenkami (už si vyčítam, že ich stále nosím ale sú to najpohodlnejšie na celý deň v škole) a košeľou.
___________________________________________________________________
Slowly but surely is coming the season of Easter (Semana Santa). In translation it means at least one week full of rainy days. So sandshoes I can left in home if I don´t want to have a sea in the shoes.
On the other hand, I hope that if rainy days come I will have time and I will convince myself to do all my tasks, to read and hopefully to study. Finally, I´ve got to wear my new white jeans. I combined them just with my favorite sandshoes (I blame myself that I wear them all the time but they are the most comfortable thing for all day in the university) and with a shirt.
shirt - H&M, jeans - H&M, belt - New Yorker, jacket - Stradivarius,  necklace-TezenisŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára