streda 9. apríla 2014

Flower patterns are the hot trend of season!

Kvetinové motívy sú aj túto sezónu veľmi módne a to nielen na blogoch, ktoré sledujem. Spomínam si na kolekciu jar/leto 2013 v H&M (ktorú spomínam aj tu) kde boli kvetinové motívy prevažujúce. 
Pri prechádzaní obchodov ako Mango, Zara, Stradivarious, Bershka tohtoročné kolekcie farebne žiaria. V Mangu a Zare dominuje biela, modrá a žltá farba a rozviate strihy. Naopak v Stradivarious a Bershka slaboružová, biela, pastelovo modrá a nesmrteľné rifľové bundičky. Spoločným menovateľom sú však motívy - kvetinové motívy, avšak nie typické kvetiny ale skôr mi pripomínajú zelenú lúku s kvetinami (neviem ako to vysvetliť, treba to vidieť aby si každý vytvoril vlastnú predstavu). Čo sa týka značky H&M tá v mojom šatníku síce dominuje ale tu v Španielsku sa mi veľmi nepáči to čo majú v obchodoch. Tak isto ako sa mi veľmi nepáčia veci v obchodoch značiek Stradivarious, Mango či Bershka na Slovensku.
V mojom dnešnom outfite som si takpovediac obyčajný outfit pokúsila rozžiariť topom s kvetinami resp. listami. Tento top mi príde veľmi letný a evokuje vo mne Havaj (...možno aj preto, že som ho mala raz oblečené na Hawajskej párty :D ).
Čo poviete? Myslíte si, že tričko rozžiarilo jednoduchý outfit? :) 
P.S.: Nezabúdajte na  GIVEAWAY :)

_______________________________________________________________________________
Floral patterns are very "in" also this season. I remember the collection spring/summer 2013 of H&M (which I mention here) where were the floral patterns dominant. 
I visited shops like Mango, Zara, Stradivarious, Bershka and this year´s collections are shinning, when it comes to colors. In Mango and Zara shops dominates white, blue and yellow color and more loose designs of clothes. On the contrary in Stradivarious and Bershka there dominates pastel pink, white, pastel blue and immortal jeans jackets. The common denominator for these shops are patterns, though not the typical flowers but they remind me more some grean meadow with flowers (I dont know how to explain me, it is necessary to see it so that everybody makes own imagination). In terms of brand H&M, this has in my closet special place but here in Spain I do not like so much what they have in the shops. The same as I do not like specially clothes in the shops like Stradivarious, Mango or Bershka in Slovakia. 
In my outfit I tried to brighten one simple outfit with the flower - leaves top. I consider this top as typical summer top and it evokes me Hawaii (....maybe cause I wore this top in one Hawaii theme party :D).
What do you think? Do you think, that this top lit my simple outfit? :)

 rifle/jeans - Primark, tielko/top- H&M, kabelka/handbag - random from Spanish market, balerínky/flats - H&M, náhrdelník/necklace - from spanish exposition of fashion

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára