utorok 15. apríla 2014

´Jungle´ - printed pants

Tak sľúbila som tu, že k niektorým veciam vysvetlím viac v samostatných postoch. 
Dnes to budú tieto pre mňa tak trošku ´jungle´ nohavice. K nohaviciam som sa dostala neskutočnou náhodou a nestáli ma ani euro! Pýtate sa ako to, že zadarmo? :) Vysvetlím.
Tu v Málage sa konal jeden mini festival pre zahraničných študentov na ktorom jedným z partnerov  bola aj značka VERO Moda. Pri vstupe mala táto spoločnosť rozložený taký malý stánok s rôznymi vecami (tričká, blúzky, nohavice, sukne). Nikto sa pri ňom nezastavoval lebo samozrejme si každý zrejme myslel, že sú to veci na zakúpenie - a plus isto zohrala veľkú rolu aj Paella a Tinto de Verano (alias španielska ryža a španielsky letný nápoj z vína), ktoré boli v cene vstupenky a zrejme zaujali návštevníkov viac ako oblečenie. Avšak mne a mojím dvom kamarátkam to nedalo. Keď sme pristúpili slečna nám povedala, že tie veci sú zdarma a môžeme si vybrať čo chceme. Plus darovali nám aj takú veľkú plážovú tašku spomínanej značky. Viete si isto predstaviť ten ligot v očiach... :D Mňa, milovníčku vzorovaných nohavíc, okamžite zaujali tieto jedny jediné...a sú moje! :) 
Čo na ne poviete? :)
______________________________________________________________________________
I have promised here that I will explain the origin of some of my NEW-IN´s in individual posts.
Today- these, for me little bit ´jungle´, pants. I got them by a big coincidence and they cost me 0€! I´ll explain.
Here in Málaga, got place one mini-small festival for foreign students. One of the partners of the festival was the brand of clothes VERO Moda. Right next to the entrace, this company had a little stand with various clothes (tops, bottoms, blouses...). Of course, nobody paid attention to this stand, probably cause they thought that the clothes are for buying. In addition, in the price of the ticket for the festival was also Paella and Tinto de Verano (spanish typical rice and spanish summer drink from vine), so I think that these things were more interesting than the clothes. But me and my friends we were so curious, so we went there and one girl told us that all is for free and that we can choose whatever we want. Plus we got a big beach bag of this mentioned brand. You can imagine the sheen in the eyes... :D As for a lover of printed pants, these ones immediately attracted me .... and here we are... they are mine! :)
What do you think about them? Do you like? :)

 
 
 
 nohavice/pants- VERO Moda, košeľa/shirt - Bershka, topánky/shoes - MaryPaz, kabelka/bag - MisCaprichos, náhrdelník/necklace - AliExpress, hodinky/watches - Fossil, opasok/belt - NewYorker, okuliare/glasses - random3 komentáre: