pondelok 26. mája 2014

Elegant and sporty

Dnes iba veľmi rýchly post! Práve som totiž na odchode do školy, mám prvú skúšku, a to z angličtiny. Aj keď ju používam každý deň nemám veľmi rada gramatické skúšky lebo viem, že moja angličtina je viac slangová ako univerzitná. Tak držte palce! Po skúške nasadám na rýchlovlak a smer Córdoba na feriu. Už sa teším na množstvo typického jedla a tradičnej zábavy :) Určite spravím samostatný post o Ferií. ;)
K outfitu by som povedala len toľko, že ako možno viete zbožňujem kombinácie športového a viac-menej elegantného štýlu. Takže dnes som skombinovala jednoduché rifle voľnejšieho strihu s tričkom, ktoré vyzerá tak trošku ako futbalový dres. K tomu z elegantnejšieho súdka vysoké čierne lodičky a elegantnejšia veľká taška, tzv. tote kabelka. Majte krásny týždeň. 


Today only very fast post! I´m just about to go to school. Today I have my very first exam- from English. Although, I use English every day I don´t like exams about grammar cause I know that my English is more slang than should be in university studies. So wish me luck! After the exam I go by a train to Córdoba. This week is there week of the fair. I´m really looking forward to see and try all the typical food and traditions. :) I surely will make individual post about the fair (Feria). :) About my outfit I just can say that I love to combine sporty and elegant style. So today I have combined simple jeans of loose fit with a top (which looks little bit like a football jersey). All is combined with high black heels and more elegant big tote bag. So have a nice week.
 
top- Kenvelo, jeans- Reserved, heels- Deichmann (Cindy Crawford collection), tote bag- Lindex, belt - New YorkerŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára