streda 2. júla 2014

SALE

Cestovná horúčka v plnom prúde a zmiešané pocity, to je to čo pociťujem práve teraz. Mierne depresívne, mierne veselé. Ale predsa zmena je život takže nebudem vešať hlavu. Letný sale v Španielsku práve začal takže ak sa tu ocitnete a máte obmedzenú kapacitu kufrov/kíl tak sa im pre istotu oblúkom vyhnite. Ak si pozriete moje nové úlovky zistíte, že ma chytila prúžková mánia. Hlavne prúžky modro-biele, či bielo-modré? :)


The thing is that my comeback to Slovakia is every day nearer and my feelings are mixed. Slightly depressive, slightly happy and in addition I´m curious what will happen next. But life is change! And everywhere is possible to find something which will brighten our days, isn´t it? (f.e. little piece of Ritter Sport chocolate - if it´s sport it means that it´s healthy? :D ) Sale in Spain just have started so if you come here for vacations I recommend you to not go there if you have limited luggage capacity! I guess that you´ve noticed that I´m now addicted on blue-white stripes or is it white-blue stripes? :)


Uchvátili ma tieto pásikavé námornícke kraťase s vysokým pásom zo Zary. Perfektne sa  hodia k braletu, ktorý je nižšie. Ružové Nike tenisky ste mohli vidieť v predstihu TU a sú eňo-nuňo. Celý ružový povrch je z kože, ktorá ani ako koža nevyzerá. Bola to proste láska na prvý pohľad. Biele tenisky z Decathlon-u (športový obchod) sú tenké a letné. Kúpili sme si s priateľom úplne rovnaké aby sme boli taký ten správny párik. :D Ale jedna vec sa teniskám musí uznať, a to že vložka, ktorá sa dokupovala zvlášť je ako obláčik. A ešte k tomu to bolo oferta - no nekúp to! 

High-waist striped shorts from Zara match perfectly with a cropped top which is on the pic bellow. Nike pink trainers you could have seen in advance HERE. It was love at the first sight. They´re pink and all this pink material is leather, which even doesn´t look like as leather. Complicated to explain but I highly recommend them. By the way, they are from Nike Skateboard collection. :) White trainers are just perfect for summer, cause they´re transpirable and with more than comfortable sole. They were bought in Decathlon (sport shop). And just as a perfect couple we bought the same with my boyfriend. :D

To pásikáve je spomínaný bralet zo Shany Viem si ho predstaviť v mnohých kombináciách s výraznejšími farbami. Sukňa na ľavo bola objednaná pred nejakým časom (TU) z portálu AliExpress. Trošku som sa bála aká bude (či náhodou nebude transparentná) ale sedí tak ako má. Sukňa na pravo je tiež zo Shany a je podobná tej naľavo ale je bodkovaná. Krásne veje vo vetre a jej A-čkový strih robí super postavu.  V Shane mali výpredaje ale bolo treba sa poriadne popozerať a nekupovať len preto, že niečo stojí 1,99, pretože kvalita tých vecí bola a lá dva krát operiem a je to handra). Biele tričko je také isté ako TOTO ale keďže sa mi osvedčilo, tak som kúpila aj v bielej farbe :)That striped thing is mentioned cropped top from Shana. I can imagine a lot of outfits and combinations so this summer it won´t hang in the closet. The skirt on the left was ordered some time ago (HERE) from AliExpress.com. I was quite afraid if the skirt will not be transparent but eventually fits perfectly. The skirt on the right is more or less similar to the other one. Just this one is with dots. I think that the A-fit of the skirt is making nice figure to an every girl. It is from Shana too (they have there Sale but if you want to buy something you have to check everything properly, cause a lot of things are very cheap but the quality is a lá I clean it twice and it is perfect for clean the floor with it). The white top is the same as HERE just in white. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára