streda 17. septembra 2014

Lime green

Konečne pár slnečných lúčov doľahlo na naše milé malé Slovensko. Človek má hneď chuť robiť viac vecí ako byť zababušený pod paplónom s horúcim kakaom v ruke. Nanič je však to, že práve teraz pred začiatkom zimného semestra ma ničí byrokracia. Papierovačky, ktoré by logicky vôbec nemali byť potrebné a zaujímavé je, že aj v 21. storočí čo nie je na papieri to neexistuje, všakže? :D 

Takže mi aspoň trošku rozžaruje život takýto limetkovo- zelený outfit. :) Páči sa Vám? Svetrík je úlovkom zo sekáča a nohavice sú už klasicky z H&M. Trošku sa krčia a padajú a mi preto ich tak často nenosím ale v poslednej dobe sa mi zapáčila zelená farba vo všetkých odtieňoch takže ich využívam. Lodičky sú zase úlovkom z Parndorfu z minulého roka. 

Nezabudnite sledovať INSTAGRAM a taktiež nezabudnite čekovať môj malý sekáčik. Ako ste si možno všimli na homepage pribudli záložky a keď si kliknete na záložku SaleShop nájdete tam postupne všetky veci, ktoré sú aj TU na FB. :)


Eventually, some of sunrays came to our dear little Slovakia. In these moments a person finally doesn´t have feeling to lie in a bed with a cup of hot chocolate.Unfortunately, right now before start of a new semester they put on me a million of paperwork. That is a paperwork which logically shouldn´t be necessary. Mostly in 21. century when it is almost everything electronically processed.

My new addiction is lime green color, which enlighten my days. Do you like it? Sweater is from thrift shop and pants are from H&M (bought two years ago). High heels are from shopping in Austrian outlet center- Parndorf. Don´t forget to follow INSTAGRAM.  :)

 sweater - Jones New York, top - H&M, pants - H&M, heels - Guess,

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára