nedeľa 26. októbra 2014

October New In


Pred pár dňami som sa hecla a nafotila som aspoň zlomok z mojich posledných nákupov. Pribudlo mi celkom dosť vecí z Textilehouse ale aj z posledného nákupu v H&M-ku (neviem či ste postrehli ale ak si kupujete pravidelne časopis EMMA tak určite ste si všimli priloženú zľavovú kartičku). Mimochodom častejšie postujem na Instagram outfity a fotky z mojich dní tak ma sledujte určite tam. :)


Some days ago I took opportunity and I made pictures of my catches from shopping spree. I bought lately a lot of clothes from my favorite thrift shop and also from H&M. If you want to stay tuned follow me in Instagram.  :)


Prvé úlovky sú z Textilehouse. Denimová košeľa značky JOOP!, svetrík KappAhl a svetrík s krátkymi rukávmi bez značky.

All these three pieces are from thrift shop. JOOP! Denim shirt, cardigan from KappAhl and sweater with short sleeves without any brand.Ďalšími úlovkami boli bodkované nohavice z Parndorfu (Tommy Hilfiger). So sestrou sme si kúpili rovnaké. :D Ostatné tri veci sú z výpredajov z H&Mka. Dokopy vyšli na menej ako 10€ a to podotýkam, že opasok je kožený. No nekúp to!

These dotted pants are from an Austrian outlet (brand Tommy Hilfiger). We bought with my sister the same ones. :D Others pieces are from sale in H&M. It cost all together less than 10€ and I have to mention that the belt is fully leather. What a catch!


Na poslednej fotke je bundička, kožené rukavice a basic sivá sukňa (všetko H&M). Poslednou vecou sú kotníkové čižmičky. Myslím si, že nikdy som nemala pohodlnejšie kožené topánky. Prešla som celú Bratislavu kým som sa uistila, že pomer cena a kvalita je v tomto prípade najlepší (značka Caprice).

In the last picture there is jacket, fully leather gloves and basic grey skirt (all from H&M). The last ones are new boots. I think I´ve never had more comfortable leather shoes. I checked all Bratislava´s shops till I assure myself that the ratio between price and quality is the best one (brand Caprice).

1 komentár: