nedeľa 30. novembra 2014

Summary

Poznáte to keď sa vás niekto pýta čo máte nové a vy sa len zamyslíte a poviete, že nič? V podstate máte pravdu ale aj nie. Keď sa v tom momente zamyslíte a naozaj nemáte žiadnu ohromujúcu správu z dňa keď sa vás to kamarátka, známy či mama pýta tak tým pádom pre vás nie je nič nové. Naopak pre nich, hlavne ak sa s nimi nerozprávate každý deň, bude pravdepodobne nová každá informácia, na ktorú si spomeniete. Ak by som si mala teraz spomenúť čo mám nové.. tak neviem. A preto sa to posnažím zhrnúť poslednými fotkami z Instagramu :) 

Nájdete tam zopár outfitov, zopár fotiek Bratislavy, jedlo nesmie chýbať takisto ako selfies. Ešte fotka z toho ako som kŕmila vrabce v McDonalde, môj krásny pes a bazénovanie v Španielsku. :)

Už zajtra sa môžete tešiť na nový článok o jeansovych kombinácia alias ako môžete ľahko kombinovať jeansy do jesenno-zimných outfitov. :)Do you know that moment when somebody ask you what you have new and you just think about it and say that nothing? Practically, it´s true and it´s not true at the same time. If during that day, when your friends or family ask you that question, nothing special happened of course that for you all the things which happened days before are not new anymore. However for them it could be new cause probably you are not speaking with them every day. If I should remember of my news right now ... I would really not know. So, I´m going to make small resume with the latest photos from my Instagram. :)

You´ll find there some pics of my outfit, some pics of Bratislava (Slovakia), some pics of food and selfies will be there too. In addition one photo how I feed sparrows in McDonald´s, my beautiful dog and pic from holidays in Spain. :)

Tomorrow I´ll post new article about jeans combination alias how you can easy wear jeans in autumn-winter outfits. :)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára