streda 17. decembra 2014

Inspirations for winter

Zima nie je mojím obľúbeným ročným obdobím ale pokiaľ nežijeme na Bali asi ju nemôžeme nijako vytesniť. Jediné čo mi zostáva je zobrať hrubý sveter, hrubý šál, rukavice a šup ho von do sychravého počasia...bŕŕŕ. 
Zima rozhodne nie je veľmi kreatívne obdobie pri tvorení outfitu. Aspoň pre mňa je to obdobie keď zabúdam na tú fešn stránku a ladím to väčšinou do akéhosi jednoduchého pohodlia (neviem ako to nazvať), teda vynímajúc dni ktoré mám vyslovene sukňové (ako tu a tu). 

Máte nejaké stránky a blogy, ktoré sledujete a keď vidíte všetky tie krásne zimné outfity túžite mať každé ráno pri obliekaní rovnakú múzu za chrbtom? Ja áno. Jedným z takýchto blogov je blog, ktorý vlastní španielska blogerka (www.1sillaparamibolso.es). Doslova hltám jej blog aj Instagram aj Facebook a milujem každý z jej outfitov. Vždy sa v ňom spája elegancia a pritom neskutočný šmrnc. 
Nasledujúce fotky sú moje vlastné inšpirácie na zimné outfity - ak sa teda vyhnem tomu "pohodlno-jednoducho-outfitovému dňu. :D 


Winter is definitely not my favorite part of the year. But since we don´t live in Bali we have to stop complaining take thick sweater, thick scarf, gloves and walk through our chilly weather... Ugh!
Well, winter is neither a creative part of the year when it comes to outfits. At least for me this is a season when I forget about that fashion part of clothing and I go with something between simple and comfortable (don´t know how to really call it). Of course, I have exceptions in those skirt days (like here and here). 

Do you have any blogs or pages, which you are following and every time when you see those amazing winter outfits you desire to have every day behind you a muse like they have? Me, I would love to. 
One of those blogs is surely blog, who owns one Spanish blogger (www.1sillaparamibolso.es). Literally, I love here blog, Instagram, Facebook and each outfit too. Every time she mixes elegancy with perfects style. 
Following photos are some of my own inspirations of winter outfits. 

source: Internet
source: Internet
source: www.1sillaparamibolso.es
source: www.1sillaparamibolso.es
source: www.1sillaparamibolso.es

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára