utorok 6. januára 2015

Order

Začínajú výpredaje! Pobehala som niektoré obchody a zistila som, že tu na Slovensku máme jednoznačne ešte aj výpredaje drahšie ako všade inde. Preto som sa rozhodla, že tento rok to urobím inak. Jednoducho si veci objednám z domu cez eshop. Problém je len ten že vecičky uvidím až v marci či apríli keď si po ne pôjdem do Španielska (pretože Zara, Mango, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear alebo H&M-ko online obchody u nás nemajú). No napriek tomu sa mi to tak či tak oplatí viac ako keby som nakupovala tu. A čo vy? Našli ste niečo bez čoho ste obchod už opustiť nemohli? :)

Mimochodom už som si stihla samozrejme objednať aj z AliExpress nejaké tie "šperky". Naozaj si tam neviem pomôcť. A keď vidím tie ceny tak ešte viac. Mimochodom pri nákupe z AliExpress nezabudnite sledovať ku každému produktu recenzie (či ten produkt vyzerá tak ako na fotke a hlavne či vôbec prišiel), pretože z tých miliónov sellerov sa môže stať, že niektorí sú tam doslovne pre okrádanie. Preto treba sledovať komenty ľudí, ktorí si tie veci kúpili. Veľa šťastia! :)

Sale has started! I found out that it is better for me to buy in online shop than in real shops. All of my chosen things are more expensive here in sale than in online shop for the full price (and there will be discount because in some countries sale has not started yet). There is just one problem. That I´ll see and try these bought pieces in March or April because order will be delivered to Spain (since Zara, Mango, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear or H&M don´t have online shops here in Slovakia). But will be worth for 100%. :) 

Anyway I´ve already ordered some pieces of "jewellery" from AliExpress. I couldn´t help myself. Just when you order in this site be careful and always check reviews! There are millions things and sellers so it can easily happen that somebody just go there to steal money from others. It is always good to see pictures of the ordered product and reviews of the buyers. Good Luck! :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára